Strona główna » Kontakt

Firma transportowa z Poznania: kontakt

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w usługach ziemnych oraz transporcie kruszyw i piasku, serdecznie zapraszamy do kontaktu z poznańską firma Transkrupka. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również instytucjonalnymi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę opartą na europejskich standardach. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie optymalnych rozwiązań transportowych i korzystnego sposobu przeprowadzenia robót ziemnych, obejmujących m.in. wykopy pod fundamenty oraz rozbiórki budynków.

Solidność, rzetelność i profesjonalizm pozwoliły nam zdobyć duże grono klientów. Ich zaufanie, zadowolenie oraz satysfakcja są dla nas bardzo ważne. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie ofert, cen usług lub chcieliby Państwo umówić się na spotkanie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.

Załadunek i rozładunek palet

Posiadamy nowoczesny specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprawnie i bezproblemowo umieścić towar na palecie lub rozładować paletę. Załadowujemy i rozładowujemy palety o wysokości do 13.5 m.

Transkrupka Usługi transportowe i prace ziemne Roman Krupka i synowie spółka jawna

Szparagowa 2 62-081 Wysogotowo
Telefon: 601 248 489
E-mail: przemek790@wp.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy

Znajdź nas na mapie

Pokaż na większej mapie